CS:GO – komenda na 1000 HP

Komenda na 1000 HP może przydać się gdy dopiero startujesz w świecie CS GO lub po prostu chcesz poćwiczyć z botami. Istotne: komenda ta działa tylko i wyłącznie na serwerze lokalnym (localhost).

Tak jak wspomniałem wyżej, komenda ta jest dostępna na serwerze lokalnym, ale także na zdalnym serwerze – o ile masz dostep do rcon. Pierwsza rzecz jaką musisz zrobić to aktywowanie dowolnej mapy – nie jest istotne jaka mapa, może być train, dust2 itd.

Gdy już mała jest załadowana, wpisujemy w konsoli taką komendę:

sv_cheats 1

Po co? Aby aktywować „czity”. Oczywiście to za mocno powiedziane ponieważ pewnie grasz lokalnie (spokojnie, nie zostaniesz zbanowany ;)).

Po aktywowaniu tej komendy możesz wpisać tę:

ent_fire !self addoutput "health 1000"

Komenda ta doda nam 1000 Hp. Ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyś mógł dodać więcej.

CS GO – komenda na 1000 HP

Komenda na nieśmiertelność CS GO – zostań bogiem!

Istnieje również możliwość włączenia nieśmiertelności w CS:GO. Co więcej można napisać? Możesz ustawić nieśmiertelność dla siebie lub dla wszystkich – ty, boty oraz gracze na Twoim serwerze staną się nieśmiertelni.

Co należy zrobić? Procedura jest mniej więcej znana, najpierw trzeba aktywować „czity” – o ile wcześniej nie zostały aktywowane.

sv_cheats 1

Następnie możesz wpisać dwa polecenia:

god - nieśmiertelność dla ciebie
gods - nieśmiertelność dla wszystkich

Podsumowanie

Mam nadzieję, że mój poradnik pomógł tobie i będziesz mógł cieszyć się wirtualną nieśmiertelnością!

Potrzebujesz więcej komend? Sprawdź wszystkie komendy CS GO. A może szukasz bindów? Tutaj jest artykuł o przydatnych bindach CS GO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *