Ruletki CS GO

Ruletki CSGO – lista

Z pewnością często zadajesz sobie pytanie: „gdzie znajdę najlepsze i uczciwe ruletki CS GO?” Ta kwestia dręczy wiele osób, które lubią poczuć dreszczyk emocji podczas obstawiania ekwipunku ze swojej ulubionej gry. Z tego względu stworzyliśmy zestawienie najlepszych ruletek CS GO w 2021 roku.

Na czym polegają ruletki CSGO?

To są strony internetowe, które w domowym zaciszu pozwalają poczuć dreszczyk emocji znany z kasyna. Jednak kluczową różnicą jest to, co obstawiasz. Pieniądze nie wchodzą tu w grę (przynajmniej bezpośrednio). Najlepsze ruletki CS GO opierają swoją działalność na skinach do broni. W zależności od systemu gra się nimi lub wymienia na wirtualną walutę. Cała reszta jest już prosta – wykładasz pewną kwotę na stół, obstawiasz i liczysz na szczęście. Dokładnie jak w kasynie!

Gdzie znaleźć najlepsze ruletki CS GO? Lista sprawdzonych stron internetowych

Opierając się na doświadczeniu i dogłębnych poszukiwaniach, stworzyliśmy listę kilku wartych uwagi stron internetowych. Przy wyborze braliśmy pod uwagę kilka istotnych z punktu widzenia graczy czynników:

  • Uczciwość – zastanawiając się, która ruletka CS GO jest najlepsza, trzeba brać pod uwagę wypłacalność. Każdą stronę przetestowaliśmy pod tym względem.
  • System losowania – a przede wszystkim to, czy działa w sposób sprawiedliwy (biorąc pod uwagę czynniki losowe) i interesujący dla gracza.
  • Możliwość testowego losowania – niektóre strony dają „darmowe coinsy” po zalogowaniu, dzięki czemu można spróbować swojego szczęścia bez dodatkowych opłat.
  • Liczba graczy – żadna ruletka nie zadziała bez chętnych do gry uczestników. Masz gwarancję, że na każdej polecanej przez nas stronie znajdziesz kilku graczy o niemalże każdej porze.

Efektem naszych poszukiwań jest lista polecanych ruletek CS GO, którą można znaleźć poniżej. Specjalnie dla naszych czytelników podjęliśmy współpracę z wybranymi stronami. Wchodząc na nie przez linki umieszczone w artykule, zyskacie unikalne bonusy, które pomogą wam rozpocząć zabawę w ruletkę.

Ruletka CS GO – która najlepsza?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba najpierw przetestować każdą z poniżej wymienionych stron internetowych. A te znacząco się od siebie różnią. Jedna z nich działa jak klasyczne koło fortuny. Inna zaś pozwala zamieniać skiny na wirtualne pieniądze i obstawiać jak w kasynowej ruletce.
Różnorodna forma sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego wszyscy zainteresowani powinni sami stwierdzić, jaka ruletka CS GO jest najlepsza.

Poniżej prezentuję listę najpopularniejszych ruletek CS GO. Korzystając z linków niżej dostaniesz gratisy!

Hellcase.com – koło fortuny w CS GO

Na stronie Hellcase będziesz mógł zagrać we wciągającą ruletkę w typie koło fortuny. Gra oparta jest na tokenach. Im więcej się ich wykorzysta, tym większa szansa na zwycięstwo w danej partii.

Ruletka CS GO - Hellcase
Ruletka CS GO – Hellcase

Strona Hellcase.com trafiła na naszą listę polecanych ruletek CS GO z kilku powodów. Są nimi całkowita jawność, wypłacalność i duża liczba atrakcji. Doceniamy fakt, że w kole fortuny pojawia się wyraźna, widoczna i zrozumiała informacja o tym, że więcej tokenów daje większą szansę na wygraną.
Podobna sytuacja jest w przypadku zaimplementowanego na stronie systemu skrzynek. Ta ciekawa formuła pozwala otwierać skrzynki z unikalnym wyposażeniem podczas tzw. „bitw o skrzynie”. Co istotne, w przypadku każdego case’a na górze strony wyróżniony jest przycisk, dzięki któremu możemy zapoznać się z szansą na wydropienie danego skina.
Warto też wspomnieć, że strona dostępna jest w całości w języku polskim. Nie ma więc mowy o ewentualnych nieporozumieniach.

Key-drop.com – ruletka CS GO, w której otworzysz wyjątkowe skrzynie

Zaglądaj tutaj codziennie, by zyskiwać dodatkowe bonusy. Portal Key-drop.com codziennie oferuje graczom darmowe skrzynie CS GO, które można otworzyć na ich stronie. Każda z nich daje ci odrobinę wirtualnej waluty lub skiny do broni w CS GO.

Ruletka CS GO - Keydrop
Ruletka CS GO – Keydrop

Warto docenić stronę za fakt, że twórcy przygotowali ruletki CS GO dla każdego, niezależnie od pojemności portfela. Znajdziesz tu tanie i cenne skrzynki do CSa. Którą otworzysz? To zależy tylko od ciebie! Jeśli wejdziesz na stronę przez ten link, zyskasz dodatkowe bonusy! Sprawdź też przydatne bindy do CS GO, by jeszcze lepiej wykorzystywać bronie ze skinami, które wygrałeś w ruletkach.

Csgoroll.com – klasyczna ruletka w CS GO

Lubisz grę w kasynie? Jeśli tak, to miejsce jest idealne dla ciebie! Co kilkadziesiąt sekund będziesz mógł wziąć udział w klasycznej ruletce, w której stawiasz na czarny lub czerwony kolor i liczysz na szczęście!

Ruletka CS GO - CSGOROLL
Ruletka CS GO – CSGOROLL

Dodatkową atrakcją na tej stronie jest chat dla zalogowanych użytkowników. Dzięki niemu nawiążesz nowe znajomości i podzielisz się wrażeniami. Tam też inni gracze pogratulują ci wyjątkowej wygranej!

Csgofast.com – spróbuj szczęścia w ruletce CS GO!

Ostatnia, ale równie ciekawa ruletka w tym zestawieniu. Tutaj system jest prosty – w zależności od tego, ile wirtualnej waluty obstawisz, tym większą masz szansę na zwycięstwo. Kolejne gry rozpoczynają się co kilkadziesiąt sekund.

Ruletka CS GO - CSGOFAST
Ruletka CS GO – CSGOFAST

Co wyróżnia tę stronę? Chat i spora ilość graczy o każdej porze dnia i nocy. Proste zasady i spore szanse na wygranie zakładu sprawiają, że jest to jedna z najlepszych ruletek CS GO na liście w 2021 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *